Novinky a akcie e-mailom
Chcete od nás dostávať novinky priamo na váš e-mail?
Táto stránka je chránená službou reCAPTCHA. Zistiť viac.
Informácie získané prostredníctvom Google reCAPTCHA podliehajú Pravidlám ochrany osobných údajov a Zmluvným podmienkam spoločnosti Google a používajú sa všeobecné bezpečnostné účely (nepoužívajú sa na prispôsobenú reklamu spoločnosti Google).

Dodacie doby dopravy

Úvod Všetko o nákupeDodacie doby dopravy

Našou snahou je neustále znižovanie počtu dní potrebného na dodanie tovaru od Vašej objednávky.

 

Štandardná dodacia doba je vyznačená pri každom produkte u nás v eshope. (Dostupnosť,na pravej strane pri produkte)

 

Pri tovare SKLADOM expedujeme objednávky najneskôr do 48 hodín od Vašej objednávky. 


Pri iných dodacích dobách na objednávku spravidla doručujeme do 7-10 pracovných dní.

 

Každú zmenu doby dodania od pôvodnej dodacej lehoty Vám zašleme e-mailom, pri odosielaní objednávky od nás na Vašu adresu informujeme SMS (na Vami zadané číslo v objednávke)

 

Dodanie Slovenskou poštou:

Zásielka je doručená v priebehu 2-3 pracovných dní a uložená na najbližšej pošte (podľa PSČ) v mieste bydliska adresáta (podľa adresy dodania) počas odbernej lehoty (15 dní).

Ak sa jedná o zásielku menších rozmerov (doporučený list),poštový doručovateľ Vám doručí oznámenie,že zásielka je uložená na pošte,prípadne Vám ju doručí.
Ak sa jedná o zásielku väčších rozmerov (balík), budete informovaný formou SMS správy,že balík je uložený na pošte a pripravený k osobnému vyzdvihnutiu.

 

 

Dodanie Kuriérom:

Doručenie tovaru kuriérom je garantované do 48 hodín od vyexpedovania tovaru z nášho skladu. Tovar Vám bude doručený na zadanú dodaciu adresu. Tovar dodávame prepravnou spoločnosťou GLS alebo vlastnou dopravou v bežnej pracovnej dobe od 8:00 do 17:00 hod.Kuriér Vás v deň doručenia (1-2 hod. pred doručením) bude kontaktovať ohľadom upresnenia doručenia a zároveň deň vopred budete informovaní o doručení balíka zaslaním sms a e-mailom.

Za tovar zaplatíte kuriérovi pri preberaní tovaru v hotovosti (ak ste platili bankovým prevodom, iba podpíšete prevzatie a prevezmete si svoj tovar).

Copyright 2013 - 2024 © LuxusnyBytik.sk