Novinky a akcie e-mailom
Chcete od nás dostávať novinky priamo na váš e-mail?
Táto stránka je chránená službou reCAPTCHA. Zistiť viac.
Informácie získané prostredníctvom Google reCAPTCHA podliehajú Pravidlám ochrany osobných údajov a Zmluvným podmienkam spoločnosti Google a používajú sa všeobecné bezpečnostné účely (nepoužívajú sa na prispôsobenú reklamu spoločnosti Google).

Doprava

Úvod InfoDoprava

Doprava je zabezpečovaná kuriérskou službou,poštou alebo vlastnou dopravou po celom území SR.

 

Nákup nad 100 € - ZADARMO

Nákup do 100 € -   3,-€

Pri matracoch nákup do 160 € - 11€ nad 160 € - ZADARMO

Doručujeme aj do ČR : cena do ČR   8,- € /na dobierku neposielame/


Dodanie tovaru na územie členských štátov Európskej únie, príp. iných štátov uskutočňujeme na základe predchádzajúceho súhlasu a vzájomného písomného odsúhlasenia si ceny za poštovné a balné a príp. ďalších dodacích podmienok medzi kupujúcim a predávajúcim !


Slovenská pošta:

Zásielka je doručená v priebehu 2-3 pracovných dní a uložená na najbližšej pošte (podľa PSČ) v mieste bydliska adresáta (podľa adresy dodania) počas odbernej lehoty (15 dní).

Ak sa jedná o zásielku menších rozmerov (doporučený list),poštový doručovateľ Vám doručí oznámenie,že zásielka je uložená na pošte,prípadne Vám ju doručí.
Ak sa jedná o zásielku väčších rozmerov (balík), budete informovaný formou SMS správy,že balík je uložený na pošte a pripravený k osobnému vyzdvihnutiu.

 

 

Kuriér:

Doručenie tovaru kuriérom je garantované do 48 hodín od vyexpedovania tovaru z nášho skladu. Tovar Vám bude doručený na zadanú dodaciu adresu. Tovar dodávame prepravnou spoločnosťou GLS alebo vlastnou dopravou v bežnej pracovnej dobe od 8:00 do 17:00 hod.Kuriér Vás v deň doručenia (1-2 hod. pred doručením) bude kontaktovať ohľadom upresnenia doručenia a zároveň deň vopred budete informovaní o doručení balíka zaslaním sms a e-mailom.

Za tovar zaplatíte kuriérovi pri preberaní tovaru v hotovosti (ak ste platili bankovým prevodom, iba podpíšete prevzatie a prevezmete si svoj tovar).

  • Dobierkové a balné tovaru je ZADARMO.
  • Tovar posielame na dobierku kuriérskou službou, poštou alebo vlastnou dopravou.
  • Za tovar zaplatíte kuriérovi pri preberaní tovaru v hotovosti.

O každej zmene stavu objednávky, termíne expedície tovaru budete informovaní sms správou alebo e-mailom. Doručenie tovaru spravidla trvá 1-5 pracovných dní od objednania tovaru, ktorý je skladom a 5-14 dní ostatný tovar. Kuriér Vás v deň doručenia (1-2 hod. pred doručením) bude kontaktovať ohľadom upresnenia doručenia a zároveň deň vopred budete informovaní o doručení balíka zaslaním sms alebo e-mailom s číslom balíka a výškou dobierky. Novinkou je možnosť zmeniť deň doručenia zásielky a dodaciu adresu formou sms.

Ako to fungujeDPD Home alebo GLS
 
Spôsob platby za tovar (prevod na účet) nemá žiadny vplyv na na skrátenie trvania dodacej doby.

Doprava a platba za tovar do zahraničia:

Cena dopravy do ostatných členských štátov EU, príp. iných štátov je stanovená individuálne (na vyžiadanie).

Platba za objednávku vopred prevodom na účet.

Dodanie tovaru na územie členských štátov Európskej únie, príp. iných štátov uskutočňujeme na základe predchádzajúceho súhlasu a vzájomného písomného odsúhlasenia si ceny za poštovné a balné a príp. ďalších dodacích podmienok medzi kupujúcim a predávajúcim.

 

Nedoručené zásielky

1.1.  Pokiaľ sa zásielka vráti ako nedoručená bez nášho zavinenia (nesprávna adresa, zákazník zásielku nedopatrením alebo úmyselne neprevzal, a pod.) odošleme zákazníkovi správu e-mailom so žiadosťou o informáciu, čo ďalej robiť s jeho objednávkou. Odpoveď na túto výzvu očakávame v termíne 7 dní od odoslania správy.

2.2.  Ak nás zákazník požiada o opätovné odoslanie zásielky, doúčtujeme k celkovej cene zásielky druhý raz cenu dopravy,aká bola pri prvom odoslaní v prípade,že poštovné bolo zdarma,bude doúčtovaná suma podľa sposobu dodania (kuriér,pošta).

 

Predávajúci nenesie zodpovednosť za dôsledky spôsobené oneskorením doručenia alebo stratou zásielky zavinenou prepravcom alebo nepredvídateľnou a neprekonateľnou prekážkou.

Copyright 2013 - 2024 © LuxusnyBytik.sk