Novinky a akcie e-mailom
Chcete od nás dostávať novinky priamo na váš e-mail?

LATEX, záruka pre kvalitný spánokPridané: 13.05.2016

Optimálna elastickosť a prispôsobivosť

Latexové matrace sa vyznačujú vynikajúcou prirodzenou pružnosťou, charakteristickou pre surový materiál kaučuk. To umožňuje spiacemu bez zábran zmeniť polohu počas spánku a taktiež ležať v správnej polohe. Matrac sa vždy prispôsobí obrysom tela. Ramená a boky klesnú o trošku nižšie, držiac chrbtovú kosť bezchybne rovno, keď spiaci leží na boku alebo na chrbte. Svojvoľné pohyby počas spánku sú potrebné aby sa človek cítil vo forme a dobre oddýchnutý počas dňa.

Vynikajúca ventilácia

Latexová pena má otvorené komorové zloženie. To umožňuje prúdenie čertvého vzduchu vo vnútri a má za dôsledok, že vlhkosť a teplota sú dokonale prispôsobené človeku počas spánku. Pri latexe nemáte pocit, že príliš hreje alebo chladí, zaručuje dokonalú reguláciu vlhkosti.

Zaručená trvácnosť

Latex je tichý, zachováva si svoj trvalý tvar. Latexové matrace vydržia aj to najnáročnejšie testovanie ich vlastností. Latexové matrace si dokážu zachovať 99% ich mechanických vlastností po 30000 cykloch, čo zodpovedá životnému rozpätiu 10 rokov.

Maximálne pohodlie

Latexové matrace ponúkajú maximálne pohodlie a vynikajúcu oporu pre telo. Latexová pena zahŕňa nespočetné množstvo miniatúrnych vzduchových bublín, ktoré reagujú ako tisíce oporných mikroskopických bodov pre celé telo.

Výborné tlakové rozloženie

Latex zaručuje optimálne tlakové rozloženie. To poskytuje lepší obeh krvi v tele a zaručuje prebúdzanie sa bez akejkoľvek bolesti alebo strnulosti vo svaloch a kĺboch. 

Hygienický a zdravý

Latex je prírodne antibakteriálny, protiplesňový a protiroztočový. Prirodzená ventilácia v kombinácii s extra vetracími kanálikmi zaručuje stále a aktívne cirkulovanie vzduchu.


Späť na zoznam článkov
Zatvoriť

K článku neboli pridané žiadne komentáre vložiť nový komentár

Copyright 2013 - 2019 © LuxusnyBytik.sk